KARIERA

dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z Aludesign swoją karierę zawodową.

SALES MANAGER Z JĘZ. NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Kraje D-A-CH + sporadycznie Gorzów Śląski (pomiędzy Wieluń/Kluczbork)

ALUDESIGN zajmuje się odlewaniem ciśnieniowym aluminium i jest jednym z wiodących producentów detali aluminiowych dla klientów zlokalizowanych w krajach Europy Zachodniej i Skandynawii (95% to eksport). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, budowy form oraz produkcji i obróbki detali z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Klientami ALUDESIGN są przede wszystkim producenci prestiżowych mebli biurowych, a także firmy z branży medycznej, oświetleniowej oraz motoryzacyjnej. O sukcesie firmy decyduje zarówno wykwalifikowana kadra, jak i nieustannie unowocześniany park maszynowy w nowoczesnym (nowym) zakładzie produkcyjnym. Firma znana jest z rzetelności i dotrzymywania obietnic.

Więcej[...]

INŻYNIER PROCESU/TECHNOLOG ODLEWNICTWA

Miejsce pracy: Gorzów Śląski (pomiędzy Wieluń/Kluczbork)

ALUDESIGN zajmuje się odlewaniem ciśnieniowym aluminium i jest jednym z wiodących producentów detali aluminiowych dla klientów zlokalizowanych w krajach Europy Zachodniej i Skandynawii (95% to eksport). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, budowy form oraz produkcji i obróbki detali z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Klientami ALUDESIGN są przede wszystkim producenci prestiżowych mebli biurowych, a także firmy z branży medycznej, oświetleniowej oraz motoryzacyjnej. O sukcesie firmy decyduje zarówno wykwalifikowana kadra, jak i nieustannie unowocześniany park maszynowy w nowoczesnym (nowym) zakładzie produkcyjnym. Firma znana jest z rzetelności i dotrzymywania obietnic.

Więcej[...]

PRACOWNIK PRODUKCJI - ODLEWNIA

ALUDESIGN to wiodący specjalista z 20-letnim doświadczeniem w odlewach ciśnieniowych aluminium i budowie form.
Produkcja dla branż: meble biurowe premium / elementy wnętrz samochodów / sprzęt medyczny / oświetlenie.
Ponad 350 aktywnych form oraz ponad 50 aktywnych klientów m.in.: Wilkhahn, Kinnarps, Nowy Styl, VS, Sedus, K&N, Bene / Bentley, BMW.
ALUDESIGN posiada dwa zakłady produkcyjne:  własna narzędziownia oraz odlewnia (16 maszyn odlewniczych od 320t do 1.350t siły zwarcia). 

Więcej [...]

Inżynier Konstruktor Form Odlewniczych

Inżynier Konstruktor z doświadczeniem w projektowaniu form odlewniczych 

Więcej[...]

Planista Produkcji - Kooperacji

Planowanie Produkcji u Kooperantów, nadzorowanie realizacji zleceń

Więcej [...]